Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
03 грудня 2022
-1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Просування українських військових та прапори у центрі Херсону. Що відомо про звільнення міста.
11 листопада 2022, 17:37
Просування українських військових та прапори у центрі Херсону. Що відомо про звільнення міста.

У п'ятницю, 11 листопада, соціальними мережами почали ширитися фото з центру Херсона, де місцеві жителі розвісили українські прапори в очікуванні Збройних сил України.

Спочатку в мережі з'явилися знімки з українськими військовими у населених пунктах, розташованих у безпосередній близькості до Херсону. Згодом же стало відомо, що ЗСУ вже зайшли в Херсон. Це підтвердили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони.

Що відомо про звільнення Херсону та Херсонської області станом на 16:00 11 листопада

Спочатку офіційно інформації про те, що українські захисники зайшли в Херсон, не було. Проте просування українських військових відбувається дуже швидко — майже щогодини з регіону надходить інформація про те, що прапор України замайорів над ще одним деокупованим містом.

Жителі Херсону чекають на ЗСУ. 11 листопада 2022 року

Жителі Херсону чекають на ЗСУ. 11 листопада 2022 року

Близько 15:30 у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони підтвердили, що до Херсона почали заходити частини Збройних сил України.

Quote«Херсон повертається під контроль України, до міста заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів – під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти Збройним силам України буде припинено. Кожен російський військовослужбовець, який чинитиме опір, буде знищений», — йдеться у повідомленні в ГУР МО.

Як зустрічають українських військових на звільненій Херсонщині 

Українських військових подекуди зустрічають цілі натовпи охочиш їх обійняти, серед них досить багато дітей. Люди з неймовірною радістю зустрічають українських військових. Вони відразу ж намагаються зняти всю проросійську символіку та замалювати її, а також відновлюють малюнки українських гербів та кольорів нашого прапора.

З Херсону вже надходять відео, як містом рухаються автомобілі з українськими прапорами та сигналізують про те, що ЗСУ вже близько.

Що кажуть в росії про відступ з Херсону

У той же час на росії заявили, що відступ російської армії з Херсону завершено. Також в рф стверджують, що під час відступу немає втрат ні техніки, ні особового складу.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар