Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 травня 2021
12,7 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Поруч з вінницьким Лісопарком збудують багатоповерховий житловий комплекс
29 травня 2020, 14:54
Поруч з вінницьким Лісопарком збудують багатоповерховий житловий комплекс

Новий ЖК з промовистою назвою “Лісопарковий” розміститься на території, де раніше були автомагазин та СТО “Вінниччина-Авто”. Три земельні ділянки, розташовані у сотні метрів від Хмельницького шосе, як вказано публічній кадастровій карті, наразі значаться у комунальній власності. Цільовим призначенням вказане ” Будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури”.

 

 

 

 

 

 

Згідно з представленою візуалізацією, житловий комплекс буде 13-16 поверховим, включно з комерційними приміщеннями на першому поверсі.

Проектом передбачено будівництво підземного паркінгу, а також окремого дворівневого. Нині на сайті ЖК до продажу представлена одна з секцій з 1- та 2-кімнатними квартирами.

 

 

 

Зауважимо, що з минулого року будівництво саме на вулиці 600-річчя активізувалось, адже окрім згаданого ЖК, неподалік триває спорудження другої черги ТРЦ Мегамолл з кінотеатром, а поруч із ним – дев’ятиповерхової будівлі Вінницького окружного суду.

Крім того, віднедавна відновились будівельні роботи на розі Хмельницького шосе та 600-річчя, де ще десять років тому корпуси колишньої фабрики “Вінничанка” перебудовували на торгово-розважальний центр.

Заразом, подальша забудова вулиці – це також і виклик інфраструктурі мікрорайону. Зі слів радника міського голови Вінниці Віктора Перлова, з появою житлових новобудов, а також з добудовою другої черги Мегамоллу і суду навантаження на вулицю 600-річчя, та мікрорайон в цілому, зросте.

“Це стосується, зокрема, транспортної інфраструктури, адже зросте попит як на громадський транспорт, так і на використання вуличної мережі. Очевидно, щоб запобігти транспортному колапсу самої вулиці та прилеглих перехресть з Келецькою і Хмельницьким шосе, варто дуже виважено підійти до питання поверховості та функціоналу забудови”, – зазначає радник міського голови.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар