Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» ОТРИМАВ МЕДИК З ВІННИЦІ
24 січня 2022, 16:29
ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ» ОТРИМАВ МЕДИК З ВІННИЦІ

Вінницький лікар отримав почесне звання

У Вінниці місцевий медик Василь Железняк отримав звання «Заслужений лікар України». Такий указ президент підписав 22 січня 2022 року.

Як відомо, Василь Железняк з 1999 року працює начальником комунальної установи «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Вінницької області. Сам народився в Одеській області в селі Старокозаче Білгород-Дністровського району. Здобув освіту в Одеському медичному інституті ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «лікувальна справа».  У Вінницю потрапив у 1981, де проходив інтернатуру за спеціальністю «терапія» на базі МКЛ №3 (Вінниця).

Потім з 1982 року працював у Погребищенській ЦРЛ. Вже у 1984 року Василя Железняка перевели в організаційно-методичний відділ Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова. Також працював завідувачем головного лікаря з організаційно-методичної роботи у цьому медзакладі.

Окрім цього, з 1999 року став керівником Медико-статистичного інформаційно-аналітичного центру. Наразі це КУ «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Вінницької області. А у 2012 отримав вищу атестаційну категорію за фахом «Організація та управління охороною здоров`я».

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар