Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 листопада 2019
12,0 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
По вулиці Мури будують підземний майданчик для сміття
21 жовтня 2019, 20:35

У Вінниці продовжують будувати підземні контейнерні майданчики для роздільного збору відходів. 21 жовтня по вулиці Мури розпочали підготовчі роботи з встановлення чотирьох «розумних» сміттєприймачів. Біля контейнерів планують встановити світильники та камери відеоспостереження, які працюватимуть на сонячних батареях.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Перший підземний контейнерний майданчик у Вінниці з’явився минулого року по вулиці Льва Толстого. В цьому році на розі вулиць Острозького та Замостянській розмістили ще один підземний майданчик для роздільного збору сміття. А сьогодні, 21 жовтня, робітники приступили до будівництва подібної конструкції по вулиці Мури, поблизу будинку №6.

На майданчику по вул. Мури буде чотири контейнери: два для вологих та два для сухих відходів. На спеціальній інформаційній табличці буде роз’яснено, як саме користуватись цими контейнерами. 

На кожному сміттєприймачі є спеціальні індикатори, які сигналізують про наповненість сміттєвих баків. Коли у баку є місце, індикатори світяться зеленим кольором. Коли контейнер наповниться, вони стають червоного кольору, а кришка автоматично заблокується.  «Тому вінничанам не потрібно прикладати силу, щоб його відкрити, адже таким чином наземний елемент можна поломити. Важливо, щоб мешканці дотримувалися правил використання та цивілізовано підходили до користування такими сучасними майданчиками», - зазначив заступник директора департаменту комунального господарств та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Перевага підземних сміттєвих систем у тому, що побутові відходи зберігаються під землею і не створюють дискомфорту – немає неприємного запаху, негативного враження від накопичення відходів, а сама територія виглядає естетично. Тому такі майданчики облаштовуються в першу чергу на центральний вулицях міста.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар