Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,6 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Пес Ройс, якого вивезли з окупованого Маріуполя, знайшов нового господаря у Вінниці
19 жовтня 2022, 15:36
Пес Ройс, якого вивезли з окупованого Маріуполя, знайшов нового господаря у Вінниці

Десятирічний пес Ройс пережив разом з господарями бомбардування в Маріуполі. Коли родині вдалося вирватися з окупованої території, забрали вівчарку з собою. Їхати з твариною далі на захід власники не могли, тому зі сльозами на очах залишили чотирилапого в притулку Вінниці. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді. 

«Протягом перших трьох тижнів десятирічний Ройс перебував разом із господарями у підвалі, - переповідає начальник Вінницького муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський. - І хто знає, як то чути звуки обстрілів, вибухів тварині, в якої слух надчутливий? З часом сім'я разом з псом змогла вирватись і евакуюватися подалі від жахіть війни, які приніс на нашу рідну Україну сусід-ворог».

Як розповіли у притулку, рішення залишити свого вірного чотирилапого друга у Вінниці господарям Ройса далося надто важко, але вони були змушені це зробити, оскільки їхали через наше місто транзитом і не мали змоги взяти його з собою.

«Власники собаки зі сльозами на очах просили нас знайти йому новий дім», - каже Зелінський.

Ройсу пощастило. Його новим господарем став військовий з Вінниці. Тепер пес-переселенець мешкає у новому домі, у спеціально для нього облаштованому вольєрі.

«Із впевненістю можна сказати, що любов і дружба гарантована обом, тому що розпочалась вона з довіри та розрослась із залишків надії. Ми запрошуємо усіх долучитись до доброї справи та забрати до себе додому собаку з притулку. Знедоленим тваринам потрібна Ваша любов. Ми зі свого боку, їх доглядаємо, годуємо, лікуємо, вигулюємо, але їм потрібна саме домівка, де вони будуть відчувати турботу та доброту», - говорить Леонід Зелінський. -.

Звернутися до притулку можете за такими контактами: вулиця Гонти 26Е, Муніципальний притулок для тварин.

Телефони: 0673838377 та 0673834009, Facebook.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар