Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2021
9,8 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Пам’ятник картоплі планують встановити на Вінниччині
20 липня 2021, 14:21
Пам’ятник картоплі планують встановити на Вінниччині

Новий гастрономічний фестиваль заснували в Уланівській громаді на Вінниччині. В центрі уваги – картопля за місцевим рецептом. Фестиваль заплановано на 21 серпня. Після події в Уланові планують встановити пам’ятник картоплі.

“Картопля по-уланівськи” унікальна страва, відома далеко за межами Вінницької області. Вигадала її у 1965 році кухарка Глафіра Дорош. Для приготування цього смаколика дрібну картоплю ріжуть навпіл та смажать у казані з олією. Потім страву поливають часниковою підливкою. Загалом пані Дорош вигадала понад 20 страв з картоплею, повідомляє agrotimes.ua. Під час фестивалю гостям пропонуватимуть саме різні варіації картопляних смаколиків.

“Фестиваль має на меті популяризацію унікальних страв подільської кухні, а саме картоплі по-уланівськи. Ця смачна і проста страва підкорила серця не лише вінничан. Її рецепт популярний у всьому світі. Винайшла його звичайна жінка Глафіра Дорош, яка мешкала в с.Уланів”, – повідомляється на офіційній сторінці заходу “Картопля по-уланівськи” у Facebook.

За словами виконувача обов’язків Уланівського сільського голови Олександра Гоцуляка, кошти, які вдасться зібрати від продажу страв під час фестивалю, буде використано для створення пам’ятника картоплі.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар