Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 серпня 2022
24,8 °C
дождь

Новини

Вінниця
Осіб, які розчистили річку Згар в Літині, хочуть притягти до відповідальності
19 листопада 2021, 15:03
Осіб, які розчистили річку Згар в Літині, хочуть притягти до відповідальності

Інспекторами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході розгляду звернення громадянина виявлено, що невстановленими особами були проведені роботи із розчищення та планування території в межах прибережної захисної смуги річки Згар в районі вул. Кармелюка в смт. Літин Вінницького району. Роботи провели без дозвільних документів.

На момент обстеження території причетних осіб, що здійснювали дані роботи не встановлено.

«Фактично дані роботи з розчистки р. Згар проведені без погодження з Вінницькою обласною державною адміністрацією, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства та без здійснення оцінки впливу на довкілля, отримання рішення про провадження планованої діяльності та за відсутності позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля, що порушенням ст. 86 Водного кодексу України та абзацу 8 пункту 10 частини 1 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

За результатами виявленого правопорушення та з метою притягнення винних осіб до передбаченої чинним законодавством відповідальності, Інспекцією направлено заяву про вчинення злочину до правоохоронних органів», - зазначено в повідомленні.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар