Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-0,8 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
Оптимізацію місцевих судів Вінниччини відтермінували
18 листопада 2021, 15:06
Оптимізацію місцевих судів Вінниччини відтермінували

Оптимізація мережі місцевих судів Вінниччини мала запрацювати 1 січня наступного року, однак її відтермінували на рік.

Деякі області не були готові до реформування адміністративно-територіального устрою та не встигли підлаштувати свою мережу підрозділів під нові райони. Тож робота над розробленням нової мережі судів ще триває. Скільки їх буде в Україні, поки що невідомо. 

Державна судова адміністрація України та Вища рада правосуддя визначають відповідне навантаження, кількість судів та суддів, що мають працювати, – зазначив голова Вінницького апеляційного суду Сергій Медвецький.

Зараз уже погодили мережу судів з Територіальним управлінням Державної судової адміністрації у Вінницькій області: шість окружних та Вінницький міський. Останній суд входить у п’ятірку найбільш завантажених судів України. Тому існують перспективи можливого розширення його штату.

Вчора Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів". Він на один рік подовжив термін здійснення місцевими судами своїх повноважень у межах раніше визначеної (до утворення (ліквідації) районів згідно з Постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX) територіальної юрисдикції, але не пізніше 1 січня 2023 року, — інформує Вінницький апеляційний суд.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар