Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
08 травня 2021
6,9 °C
дождь

Новини

Вінниця
ОДИН З НАЙВИЩИХ У СВІТІ: ЖИТЕЛЬ ВІННИЧЧИНИ УВІЙШОВ У ТОП-ДЕСЯТЬ
28 жовтня 2020, 15:03
ОДИН З НАЙВИЩИХ У СВІТІ: ЖИТЕЛЬ ВІННИЧЧИНИ УВІЙШОВ У ТОП-ДЕСЯТЬ

До опублікованого нещодавно списку 10 найвищих людей світу потрапив уродженець міста Бар Ігор Вовковінський.

Коли Вовковінському було 6 років, його зріст уже складав 180 сантиметрів. Батьки, зневірившись у місцевих клініках, вирушили закордон. Приїхавши в США, лікарі встановили, що надзвичайно високий зріст Ігоря є ознакою досить небезпечного захворювання.

До сьогоднішнього дня хлопець продовжує рости, це доставляє йому чимало труднощів. Зокрема, знайти зручне взуття практично нереальне завдання. Однак, коли про його проблему дізналося у «Reebok», то вирішили допомогти чоловіку безкоштовно. Також хлопець створив спеціальний сайт, на якому запустив збір коштів. Наразі він вже зібрав 37000 доларів.

Однак є й декілька переваг у такому зрості: за своє життя він встиг отримати цілий ряд ролей у рекламних роликах і навіть кінофільмах. Зокрема, українці могли його бачити в американській комедії «Позашлюбний тиждень».

Фото з відкритих джерел

Новини Вінниці / Один з найвищих у Світі: житель Вінниччини увійшов у ТОП-десять (ФОТО)Новини Вінниці / Один з найвищих у Світі: житель Вінниччини увійшов у ТОП-десять (ФОТО)Новини Вінниці / Один з найвищих у Світі: житель Вінниччини увійшов у ТОП-десять (ФОТО)Новини Вінниці / Один з найвищих у Світі: житель Вінниччини увійшов у ТОП-десять (ФОТО)

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар