Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 лютого 2020
6,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
НЕ ПРОПУСТІТЬ УНІКАЛЬНЕ МІСЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ
26 липня 2018, 15:02


У п’ятницю 27 липня українці зможуть побачити унікальне місячне затемнення.


Коли дивитись  затемнення 
Це найтриваліше затемнення за останні сто років. В Україні космічне видовище розпочнеться о 22:30 та відбуватиметься ще протягом близько 2 годин – українці зможуть спостерігати його до 00:14. За всесвітньо координованим часом воно розпочнеться о 19:30.


Де дивитись
У ніч проти 28 липня затемнення можна буде побачити у Східній Африці, на Близькому Сході, в Індії та на заході Китаю. Звідти буде відкриватись найкращий вид. Проте спостерігати за космічним явищем можна буде також також з решти Африки, з Європи, зокрема з України, інших частинах Азії, з Австралії та східних Південної Америки. Повністю пропустять кривавий Місяць мешканці Північної Америки та Гренландії.

Як дивитись

Аби насолодитись затемненням сповна, краще втекти від міського освітлення. У великих містах контраст між небом та Місяцем набагато менший.  Окрім цього, Місяць, звичайно, можна побачити і неозброєним оком, проте не зайвим буде захопити бінокль для яскравіших вражень. Також варто зазначити, що на відміну від сонячного затемнення, на місячне дивитись абсолютно безпечно.

Єдине, що може завадити українцям, - негода.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар