Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 квітня 2021
12,4 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Найдостойніших медиків Вінниччини нагородять орденами та медалями Святого Пантелеймона
01 березня 2021, 13:55
Найдостойніших медиків Вінниччини нагородять орденами та медалями Святого Пантелеймона

Незабаром у Вінниці відбудеться другий етап відбору кандидатів.

Перший етап проходив з 15 січня по 28 лютого 2021 року. За цей час громадські організації у сфері охорони здоров’я, об’єднання чи організації пацієнтів, заклади охорони здоров’я різних форм власності, наукові установи та навчальні заклади медичного спрямування, церкви та релігійні організації мали змогу висунути свого кандидата на здобуття ордену чи медалі Святого Пантелеймона.

Цими відзнаками нагороджують медичних представників, які внесли особливий вклад в розвиток галузі. Орден Святого Пантелеймона присуджується у 5 номінаціях: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству». Для молоді до 35 років є своя номінація «Медаль Святого Пантелеймона», а для іноземців: «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України». Останній рік привніс ще дві нових номінації: «Найкращий управлінець в охороні здоров'я» та «Найкращий колектив закладу охорони здоров'я».

За перший етап відбору подали наступну кількість кандидатур:

Номінації на Орден:

  • «Найкращий лікар» – 10 кандидатів;
  • «Найкращий медичний працівник» – 6 кандидатів;
  • «Новатор охорони здоров’я» – 5 кандидатів;
  • «Взірець служіння суспільству» – 2 кандидати;
  • «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров'я» – 4 кандидати;
  • «Найкращий заклад охорони здоров'я» – 2 кандидати.

Номінації на Медаль:

  • «За лікарське мистецтво – 2 кандидати;
  • «За турботу і ласку до хворого» – 3 кандидати.
  • «За наукові розробки в медицині» – 1 кандидат.

4 березня о 16:00 в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації відбудеться засідання Регіональної ради Ордена Святого Пантелеймона. Її представники заслуховуватимуть презентації кандидатур і вирішуватимуть, хто з них отримаж нагроди.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться  9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона. Окрім медалей та орденів, усі переможці отримають грошову нагороду відповідно у розмірах в 50 тис. та 100 тис. гривень.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар