Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 лютого 2019
6,0 °C
ясно

Новини

Вінниця
Навесні у Вінниці планують почати будівництво заводу HEAD
20 липня 2018, 12:17

Світовий лідер виробництва спортивного обладнання, компанія Head планує вже навесні розпочати у  Вінниці будівництво власного заводу. Наразі триває процес облаштування інфраструктури, а представники компанії світового бренду розпочали реєстрацію юридичної особи у Вінниці.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов. Нагадаємо, що компанія HEAD планує збудувати у Вінниці завод з виробництва спортивної амуніції. Міська влада вже приступила до виділення земельної ділянки, на якій розташується майбутнє підприємство.

– Таким чином ми продовжуємо співпрацю з інвестором щодо реалізації Меморандуму про порозуміння, який підписали у травні цього року, – йдеться у дописі. – Перший камінь заводу може бути закладено уже навесні наступного року.

Компанія “HEAD” виробляє спортивний інвентар преміум-класу для гірськолижного спорту та тенісу. Також вони створюють спорядження для плавання та дайвінгу. Компанія була заснована в 1950 році в американському місті Балтимор. Наразі головний офіс HEAD розташований в Амстердамі.

– Будемо робити максимум, що від нас залежить, аби успішно увійти у фінальний етап проекту – запуск нового сучасного підприємства, яке дасть імпульс розвитку економіки, робочі місця, бюджетні надходження. Створення комфортних та прозорих умов для бізнесу – це наш обов’язок і наша репутація як надійного партнера.

Наразі розпочали роботи щодо розбудови необхідної для будівництва інфраструктури: підведення електроенергії, газу, води та каналізації.
 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар