Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Наше завдання – зміцнювати тили
24 березня 2022, 20:07
Наше завдання – зміцнювати тилиНаше завдання – зміцнювати тили

Місяць, як розпочалася війна. У Вінниці спільно з торговельними мережами налагодили логістику доставок продуктів. Ситуація із забезпеченням харчами та паливом у місті нормальна. Бізнес та сфера послуг відновили роботу, а це - робочі місця, зарплати, податки. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Сьогодні рівно місяць, як розпочалась повномасштабна війна, рівно місяць, як наші Збройні Сили захищаються, боронять країну, знищують ворога. А ми зміцнюємо наші тили, говорить очільник міста. «На шостий день війни ми закликали бізнес Вінниці та області розпочинати свою роботу. Адже в першу чергу - це робочі місця, зарплати, виплата податків, а ці податки ідуть на підтримку нашої армії, на виплату захищених статей: виплата зарплат нашим вчителям, лікарям, вихователям, це і пенсійне забезпечення. Я дякую бізнесу, що досить оперативно налагодив свою роботу, в тому числі і сфера послуг», - зазначив Сергій Моргунов.

Крім того, очільник Вінниці додав, що спільно з торговельними мережами налагодили логістику доставок продуктів харчування до Вінниці. «На сьогоднішній день ми можемо вважати, що більш - менш достатньо задовільна ситуація щодо забезпечення продуктами харчування наших торгівельних мереж», - розповів міський голова.

Сергій Моргунов подякував готельєрам і рестораторам, які надавали допомогу переселенцям та теробороні. А сьогодні повернулись до роботи.

«І ще одне важливе питання для територіальної громади, ми маємо багато запитів від представників бізнесу щодо переїзду до Вінниці з тих міст, які знищені, які розбомблені. Я вважаю, що сьогодні наше спільне завдання - дати можливість цьому бізнесу розміститись і у Вінниці, і в будь-якій територіальній громаді Вінниччини. Ми вже створили відповідний реєстр вільних площ різного напрямку: виробничі, складські площі, офісні приміщення. Щоб підприємства могли швидко переміститись і почати працювати. Адже саме економічна основа нашої держави - це запорука перемоги у війні. Як кажуть, битву виграє армія, а війну - економіка. Я думаю, що спільними зусиллями ми переможемо ворога і наша економіка буде достатньо міцно стояти на ногах. Ми зможемо забезпечити робочі місця, і заробітну плату людям, які в силу війни сьогодні залишились без роботи. Тільки разом з вами ми переможемо і справимось з усіма тими викликами, які у нас є», - зауважив міський голова Сергій Моргунов.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар