Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Народний художник України Володимир Козюк запрошує вінничан на свій ювілей
27 травня 2022, 15:33
Народний художник України Володимир Козюк запрошує вінничан на свій ювілей

Нещодавно народному художнику України, меценату та колекціонеру, відомому вінничанину, Володимиру Козюку виповнилося п’ятдесят років. З цієї нагоди Майстер запрошує всіх друзів, поціновувачів мистецтва і його творчості на гостини.

Під час цієї непересічної події у мистецькому житті Вінниці та Вінниччини відбудеться відкриття двох виставок митця: у художньому та краєзнавчому музеях, урочистості в галереї XXI, майстер-клас для дітей. Також Володимир Козюк обіцяє й з присутніми створити кілька картин, які продадуть з благодійних аукціонів, а кошти відправлять за потребами, в тому числі й армійцям.

Володимир Козюк у Фейсбуці так запросив вінничан на свій ювілей:

«Запрошую вінничан та гостей міста! Запрошую усіх друзів, знайомих, та навіть тих, з ким вже давно «побив горшки», сьогодні такий час, що точно не до чвар. Народився 15 травня! 50! Це свято хотів зробити феєричним, не заради пихи, скоріш як звіт. Не вийшло, усі знають чому – війна! Тому радість буде лиш від Перемоги! Ніч на своє народження провів у монастирі, не молився, просто солодко спав, дякую Отцю Тарасу за наданий прихисток. Мав певну таємну місію, виконав, тепер повернуся додому. Відкриємо три виставки із серії «Поклик серця», щиро дякую усім хто допоміг підготувати): «Моя душа – це Україна» у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї (три зали), «Погляд крізь серце» у Вінницькому обласному художньому музеї (усі зали), та «Політ до мрій» галерея ХХІ. Уважно! Усі зароблені кошти від продажу моїх картин підуть на благодійну справу , для потреб українців і України!»

Також Володимир Козюк представить глядачам унікальну картину:«Гімн Миру» 120х120. Полотно, олія. 2022 рік.

Її створено на основі «Чорного квадрата» Казимира Малевича у співавторстві з Івоною Малевич, внучатою племінницею того самого Малевича та Олександрою Ферендович.
Ця картина буде символом боротьби за справедливість, честь і совість для усього світу, Ці роботи поїдуть у довгий шлях за кордон.

Програма заходів на 1 червня:

11 00 – «Політ до мрій» галерея ХХІ.
12 00 – Майстер-клас для діток та колективне створення картини для благодійних аукціонів.
13 00 – Відкриття виставки «Моя душа – це Україна» у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.
14 00 – Відкриття виставки «Погляд крізь серце» у вінницькому обласному художньому музеї.

 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар