Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 серпня 2022
20,9 °C
дождь

Новини

Вінниця
На вулиці Привокзальній у Вінниці запрацював новий світлофор
06 липня 2022, 15:14
На вулиці Привокзальній у Вінниці запрацював новий світлофор

Сьогодні, 6 липня, у Вінниці розпочав свою роботу новий світлофорний об’єкт. Світлофор передбачає декілька варіантів регулювання, що відрізняються по годинах доби, а встановлене обладнання надасть можливість враховувати навіть дні тижня.

З сьомої години ранку до 19-ї години вечора світлофор працюватиме у звичному режимі. З опівночі до сьомої години ранку – у режимі "жовтого миготіння". А решту доби – "на вимогу" пішоходів (для переходу через вулицю Привокзальну – необхідно буде натиснути на кнопку виклику "пішохідної фази").

За попередніми розрахунками, тривалість циклу світлофора буде 60 секунд: транспортна фаза – 42 секунди та пішохідна - 18 секунд, — повідомляють у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради.

На вулиці Привокзальній у Вінниці запрацював новий світлофор

Сучасні світлофори встановлюють на території усієї Вінницької громади з метою збільшення пропускної здатності руху транспорту та забезпечення комфорту та безпеки для всіх учасників руху. Наявність ринків на вул. Привокзальній зумовлюють там шалений потік людей, що значно навантажує пішохідну зону та ускладнює рух транспорту, зокрема громадського, на цій ділянці. Постійний рух пішоходів через проїзну частину створював суттєві затори.

Дане нововведення покликано усунути проблеми з рухом транспорту на цій досить завантаженій ділянці — особливо в години роботи ринків. На основі проведених аналізів кількісних характеристик транспортних потоків та геометричних параметрів вулиць, ми з’ясували, що для поліпшення умов руху на вулиці Привокзальній необхідно налагодити регулювання пішохідного потоку. Власне з цією метою і був побудований світлофор. Тепер і пішоходи почуватимуть себе безпечніше, і водії не будуть стояти в заторах, — каже виконуючий обов'язки директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Андрій Сорокін.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар