Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 серпня 2022
27,7 °C
ясно

Новини

Вінниця
На вінницьких дорогах побільшало конфліктів за участю водіїв електросамокатів
05 липня 2022, 17:58
На вінницьких дорогах побільшало конфліктів за участю водіїв електросамокатів

Патрульна поліція Вінницької області просить власників електротранспорту не перевищувати швидкість на вулицях міста та поважати інших учасників дорожнього руху.

Як зазначають на  офіційній  Фб-сторінці Патрульної поліції Вінницької області, електротранспорт набуває все більшої популярності в Україні. Зокрема, й вінничани полюбляють зручні та економні електросамокати. Водночас, зросла і кількість конфліктних ситуацій, які виникають на дорогах, за участю такого транспорту, а велика швидкість руху тротуарами  міста, неабияк дратує пішоходів.

"Закликаємо водіїв електротранспорту звертати увагу на дорожні знаки та світлофори; одягайте шолом та інші захисні елементи; користуйтеся світловідбиваючими елементами;  обирайте оптимальну швидкість руху. Також дуже важливо дотримуватися дистанції та інтервалу; і не розмовляти по телефону під час руху.", - йдеться в повідомленні Патрульної поліції.

Якщо ж ви все ж потрапили у ДТП за участю електросамоката, залишайтеся на місці події та викличте патрульну поліцію, а за потреби — швидку. Бережіть себе та поважайте інших учасників дорожнього руху!

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар