Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 лютого 2020
3,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
На Вінниччині запрацюють три нові радіостанції
18 листопада 2019, 14:28

На Вінниччині запрацюють три нові радіостанції. На цих станціях увесь контент має звучати українською мовою, а місцеві новини повинні займати не менше ніж п’ятнадцять відсотків ефірного часу.

Як ідеться в офіційному повідомленні, 14 листопада Національна рада підбила підсумки конкурсу на місцеве мовлення, який проводився в рамках проекту «Мовлення громад». Таким чином визначили переможців на 37 частотах у 16 областях України. Зокрема, за підсумками такого конкурсу на Вінниччині почнуть мовити такі нові телерадіокомпанії:

м. Ладижин, 103,9 МГц − ТОВ «Медіа Інвест ПРО», м. Ладижин Вінницької обл. («Подільське Радіо»);

м. Липовець, 106,7 МГц і с. Ободівка, 100,1 МГц − ПП ТРК «Подільські комунікації», м. Ладижин Вінницької обл. («Лада»);

с. Мальчівці, 105,7, МГц − КО «Редакція Барського районного ефірного радіомовлення», м. Бар Вінницької обл. («Говорить Бар»);

– Разом із розбудовою мереж Суспільного мовлення, військового мовлення – це один із найбільших проектів і одне з найбільших досягнень Української держави, яке, в тому числі, корелює з процесом децентралізації в Україні, – каже член Національної ради Сергій Костинський –  Ми надаємо громадам можливість голосу, право голосу. Ми даємо можливість створення ефірних медіа. І таким чином, ми створюємо умови для розвитку громад. На сьогодні ліцензії Національної ради вже отримали 84 радіостанції.

Як пишуть у повідомленні, основними вимогами до програмної концепції передбачено, що в загальному обсязі мовлення не менше як 15 відсотків мають становити інформаційні передачі місцевої тематики, увесь контент має транслюватися лише українською. Також дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення та програм Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»)

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар