Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині закупили парти та стільці для шкіл за завищеною ціною
10 січня 2022, 11:54
На Вінниччині закупили парти та стільці для шкіл за завищеною ціною

На засіданні Господарського суду Вінницької області задовольнили позов Могилів-Подільської окружної прокуратури про визнання договорів про закупівлю товарів за бюджетні кошти недійсними. 

Прокуратура встановила, що у 2018 році відділ освіти одного з районів Вінницької області закупив шкільні парти та стільці для закладів освіти у фізичних осіб-підприємців з порушенням процедури, передбаченої Законом, шляхом поділу предмета закупівлі на частини, за завищеною ціною.

Крім того, закуплені за бюджетні кошти шкільні меблі не відповідали установленим стандартами Нової Української школи.

У суді прокурори довели, що договори про закупівлю товарів за бюджетні кошти є недійсними. Наразі рішення суду виконали. До місцевого бюджету повернули 338 тисяч гривень, які використають для освітніх цілей відповідно до вимог чинного законодавства, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Це не єдине порушення у сфері охорони дитинства

Минулого року на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства прокурори Вінницької обласної та окружних прокуратур пред’явили 43 позови на суму 7,5 млн грн. Задовольнили 19 позовів на суму 22 млн грн з урахуванням позовів минулих років, шість проваджень судами області закрили у зв’язку з добровільним виконанням відповідачами вимог прокурора.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар