Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-0,8 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
На Вінниччині з відпрацьованого кар’єру незаконно видобували граніт.
14 вересня 2021, 16:11
На Вінниччині з відпрацьованого кар’єру незаконно видобували граніт.

14 вересня повідомили про те, що у місті Ладижин, що на Вінниччині, правоохоронцями та екологічною інспекцією були проведені слідчі дії у рамках кримінального провадження. На території населеного пункту незаконно видобували граніт з вже відпрацьованого кар’єру.

«Відповідно до листів правоохоронців, в.о. завідувача сектору державного екологічного нагляду (контролю) надр Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Яна Мельничук прийняла участь у проведенні слідчих дій в рамках кримінального провадження по статті 240 ККУ (Порушення правил охорони або використання надр). Слідчі дії проводились на території м. Ладижин, Гайсинського району, Вінницької області, в ході яких було обстежено територію відпрацьованого кар’єру, де здійснювалось користування надрами для видобування граніту після закінчення дії спеціального дозволу на користування надрами», - йдеться у їх повідомлені.

Нагадаємо, 6 вересня Державна екологічна інспекція у Вінницькій області повідомила про конфліктну ситуацію, яка сталася на околиці села Левків Тульчинського району Вінниччини. На території місцевого цегельного заводу між екоінспекторами та представниками підприємства мало не дійшло до бійки. На місце викликали поліцію.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар