Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 січня 2022
0,1 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
На Вінниччині відбудеться ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль
18 серпня 2021, 16:41
На Вінниччині відбудеться ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації 18 серпня відбулася презентація проєкту “ХV МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно”.

МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно традиційно проводиться у переддень святкування Дня міста Вінниця. Це унікальний фестиваль короткого та ультракороткого відео в жанрі комедії, який сьогодні надзвичайно потрібен для створення позитивної атмосфери у суспільстві. Він сприяє залученню до світу мистецтва і творчого процесу молоді України, країн Європи та Америки, виявленню та популяризації кращих зразків аматорської та професійної молодіжної творчості у жанрі комедійного та пародійного кіно, розвитку волонтерського руху, а також створенню Вінниччині іміджу одного з культурних осередків країни, – зазначив керівник проєкту, ведучий фестивалю Євген Майданик.

Організатори фестивалю – Вінницька міська рада за підтримки обласної державної адміністрації, Вінницький міський Палац мистецтв “Зоря”, молодіжна громадська організація “Ноктюрн”. Так, фестиваль співфінансується коштом обласного бюджету в рамках конкурсу проєктів громадських організацій, для реалізації яких надається фінансова підтримка протягом 2021 року.

Відкриття фестивалю відбудеться 18 серпня, воно традиційно присвячене до Дня незалежності України та проходить на площі біля міського Палацу мистецтв.

Церемонія нагородження переможців фестивалю у жанрових номінаціях відбудеться 10 вересня на Майдані Незалежності в рамках святкування Дня міста Вінниця.

На Вінниччині відбудеться ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль

Цього року з-поміж надісланих заявок оргкомітет фестивалю обрав 30 робіт, які були поділені на чотири номінації. У результаті, між собою змагатимуться відео із восьми країн та регіонів світу: Україна, Німеччина, Франція, США, Росія, Канада, Африка, Румунія. 

На Церемонії нагородження, окрім показу кращих робіт в кожній з 4 номінацій, виступлять відомі актори України та інших країн.

В рамках церемонії святкуємо 25 років першому українському гумористичному “Шоу Довгоносиків”. На сцені у якості ведучих запрошені Віктор Андрієнко, Бєндас Вались та Валентин Опалєв. До них приєднаються дует “Володимир і Великий” (Вар’яти шоу), Аркадій Гарцман, Лесик Сам, Олег Філімонов, Ян Левінзон та Євген Чепруняк, – відзначив Євген Майданик.

Церемонія нагородження транслюватиметься у прямому ефірі в мережі Інтернет на офіційному вебсайті фестивалю www.vinnician.org, а переможці визначатимуться академіками із 6 країн світу та будуть нагородженні “Золотим Летючим Слоном”.

Головна нагорода фестивалю – “Золотий Летючий Слон”, за оцінками зіркових гостей – одна з найкращих за своїм дизайном, авторство якої належить ювелірній компанії “Діадема”.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар