Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-0,4 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
На Вінниччині троє рибаків розкидали 10 сіток вздовж водосховища. Заплатять чималий штраф
17 серпня 2021, 13:35
На Вінниччині троє рибаків розкидали 10 сіток вздовж водосховища. Заплатять чималий штраф

У селі Антонівка Жмеринського району на Вінниччині екоінспектори виявили трьох рибаків, які розкидали десяток сіток на місцевій водоймі. За понад 200 рибин, чоловіки тепер мають сплатити штраф. А оцінили у їх діях збиток державі у 16 643 грн.

«11 серпня 2021 року близько 06.00 години на Антонівському водосховищі р. Рів біля с. Антонівна Жмеринського району під час проведення рейдової перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства інспекторами відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було виявлено трьох порушників природоохоронного законодавства, які за допомогою 10 сіток здійснювали вилов риби», - повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

В результаті незаконного вилову водних живих біоресурсів порушниками виловлено рибу видів судак, короп, сом, щука, карась, плітка, та йорж в кількості 217 екземплярів. Відносно порушників інспекторами складено 3 адміністративних протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Збитки, нанесені державі становлять 16 643 грн.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар