Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-2,9 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
На Вінниччині силовики заблокували міжнародну шахрайську схему з надання послуг сурогатного материнства
08 листопада 2021, 16:34
На Вінниччині силовики заблокували міжнародну шахрайську схему з надання послуг сурогатного материнства

Служба безпеки України викрила організаторів злочинної діяльності, які надавали фіктивні послуг за програмою сурогатного материнства.

Вінничанин організував шахрайську схему, пропонуючи зацікавленим клієнтам повний пакет послуг-супроводу у програмі сурогатного материнства. Як повідомили у пресслужбі СБУ, організатор і його спільники створили приватні компанії та навіть псевдоклініку. При цьому, клініка не мала ані ліцензії на медичну практику, ані лікарів, які би там працювали. Жертвами шахраїв стали близько 50 людей, серед яких українці і громадяни інших держав. Зловмисникам вдалося ошукати довірливих клієнтів на майже мільйон доларів США. Шахраї обіцяли повний пакет-супровід у програмі сурогатного материнства. За свої "послуги" вони брали від 30 до 50 тисяч доларів.

Правоохоронці вже оголосили про підозру організатору і його спільниці за статтею "шахрайство" ККУ. В офісах і домівках учасників злочину було знайдено "чорну" бухгалтерію, банківські картки, гроші, документи, договори з іноземцями тощо. Як додають в СБУ, продовжується встановлення всіх причетних до злочину осіб.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар