Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2022
-4,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
На Вінниччині судитимуть іноземця, який двічі незаконно перетнув кордон України
19 серпня 2022, 20:07
На Вінниччині судитимуть іноземця, який двічі незаконно перетнув кордон України

У період дії правового режиму воєнного стану питання законного перетинання державного кордону України є пріоритетом державного значення. Прокуратурою спільно з прикордонними, міграційними та іншими правоохоронним органами вживаються заходи щодо запобігання такому явищу та притягнення до відповідальності порушників.

Так, за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури до суду скерували обвинувальний акт стосовно 34-річного громадянина Азербайджанської Республіки за обвинуваченням у незаконному перетинанні державного кордону України особою, якій заборонено в’їзд на територію України, вчинене повторно.

У 2019 році іноземець прибув в Україну та після сплину дозволеного 90-денного строку перебування продовжував знаходитись на її території без законних на це підстав. Надалі органами міграційної служби він був примусово повернений з України із забороною на в'їзд на її територію строком на три роки, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

В'їхав під чужим прізвищем

Попри заборону, минулого року азербайджанець знову перетнув український кордон – цього разу з новим паспортом зі зміненим прізвищем у ньому. З новим документом у березні цього року чоловік виїхав з України в Європу, а коли повертався був затриманий співробітникам Державної прикордонної служби України у пункті пропуску "Могилів-Подільський".

За вчинення зазначеного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар