Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині пройде Міжнародний фестиваль класичного мистецтва
19 серпня 2021, 16:29
На Вінниччині пройде Міжнародний фестиваль класичного мистецтва

З 31 серпня по 5 вересня у селищі Браїлів Жмеринського району, що на Вінниччині, пройде ХVІІІ Міжнародний фестиваль імені Петра Чайковського та Надії фон Мекк. Головна ціль заходу - популяризація класичного мистецтва, збереження мистецької спадщини та розвитку євроінтеграційних процесів.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Фестиваль проходить на Вінниччині вже в 18-те. Склад учасників - “all stars” української академічної сцени. Також в плані заходу - кінопоказ відкритим небом, історичні фотозони, виставки образотворчого мистецтва та музичних інструментів з фондів обласного краєзнавчого музею, поетичні локації, майстер-класи з хореографії, містечко для дитячих розваг, фуд-корти тощо.

Генеральний директор Вінницької обласної філармонії Анатолій Левицький зазначив, що у фестивалі візьмуть участь відомі творчі колективи України та області. “Родзинкою” заходу стане показ балету П. І. Чайковського “Лебедине озеро” у виконанні академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії 

Організатори переконані, що проведення ХVІІІ Міжнародного фестивалю імені П. І. Чайковського та Н. Ф. фон Мекк стане дієвим інструментом для відродження туристичного потенціалу селища Браїлів та Вінниччини в цілому. Усі охочі можуть придбати мультиквиток відразу на п’ять фестивальних концертів, що відбудуться у філармонії, та потрапити на грандіозне закриття в форматі open-air.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар