Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 червня 2022
29,1 °C
ясно

Новини

Вінниця
На Вінниччині проведуть мистецький пленер, куди приїдуть художники з усього світу писати пейзажі
09 серпня 2021, 18:38
На Вінниччині проведуть мистецький пленер, куди приїдуть художники з усього світу писати пейзажі

10 серпня о 16.00 на площі Тараса Шевченка відбудеться урочисте відкриття V ювілейного Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник / The best artist – 2021».

Пленер щороку збирає талановитих художників з усього світу, щоб відтворити на полотнах «золоту провінцію» – Вінницю та Поділля. Цього року у пленері візьмуть участь 33 учасника з 4 країн світу – Китаю, Франції, Білорусі та України. Загалом на конкурс надійшло понад пів тисячі заявок від митців з 7 країн світу.

З 10 по 18 серпня митці працюватимуть на різних локаціях. Невеликими групами вони роз’їдуться по містах, містечках і селах Вінниччини для того, щоб відтворити на своїх полотнах історичні пам’ятки, визначні об’єкти та подільський краєвид. Мистецький десант висадиться у Тульчині, Хмільнику, Ольгополі, Бершаді, Шаргороді, Тиврові, Жмеринці та Браїлові. Один день програми художники проведуть у Житомирі. Крім того, під час пленеру відбудуться творчі майстерні та виставки.

Головною особливістю цьогорічного пленеру стане унікальний проект. З нагоди 30-ти річчя Незалежності України найкращі з кращих художників Україні відтворять на своїх полотнах портрети видатних вінничан.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар