Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 червня 2022
29,7 °C
ясно

Новини

Вінниця
На Вінниччині "представники банку" видурили в пенсіонерки 75 тисяч гривень
02 грудня 2021, 13:44
На Вінниччині "представники банку" видурили в пенсіонерки 75 тисяч гривень

30 листопада жінка звернулася до працівників поліції Вінницької області і повідомила про те, що 29 листопада до неї на стаціонарний телефон зателефонувала невідома особа, що представилася працівником банку.

Консультант отримала інформацію про місце проживання жертви, а також про те, в якій сумі та якого номіналу остання зберігає кошти у власному помешканні. Після чого попередила про те, що банк планує здійснити заміну старих грошових знаків на нові, а для вирішення цього питання в короткий термін відправить на зустріч із жінкою спеціаліста.

Поки пенсіонерка шукала власне посвідчення, псевдо працівник банку - замінила конверт, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Наразі правоохоронці намагаються зробити все необхідне, аби знайти злочинців та притягнути останніх до відповідальності. Якщо поліцейським вдасться довести факт шахрайських дій, то відповідно до санкції ст. 190 ч. 2 Кримінального кодексу України, зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до трьох років.

Поліція Вінничини закликає не повідомляти по телефону незнайомим особам персональну інформацію стосовно свого місця проживання, а також ні в якому разі не проводити фінансових операцій, користуючись послугами приватних осіб.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар