Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-2,9 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
На Вінниччині міста можуть загрузнути у власному смітті. На немирівському полігоні відходи вже скидають за його межі
12 листопада 2021, 14:30
На Вінниччині міста можуть загрузнути у власному смітті. На немирівському полігоні відходи вже скидають за його межі

У Немирові на полігон під вивезення твердих побутових відходів вже перевищив доступні межі. Скидати сміття почали поряд. І за це понесуть відповідальність представники місцевого підприємства, яке займається збором відходів та «захороненням» їх на офіційному звалищі.

Про це повідомила 12 листопада Державна екологічна інспекція у Вінницькій області. Там оприлюднили інформацію про те, що під час проведення планової перевірки КП «Немирівкомунсервіс» виявили ряд порушень вимог природоохоронного законодавства.

«Місцевий полігон займає площу 2,5 гектари землі. Під час нашої перевірки ми виявили, що сміття вже почали складати за його межі на площі 0,32 гектара. Це є порушенням та за нього існує відповідальність. Притягнуто до адміністративної відповідальності та видано припис щодо усунення порушень», - пояснює  Юрій Гарбозюк з Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Немирівський полігон для вивезення твердих побутових відходів знаходиться на виїзді з міста. Паспорт на нього виданий у 2003 році. Але звозити туди сміття почали значно раніше. Нині на території тонни непотребу, які утворили височезні та смердючі «гори».

«На жаль, ситуація із «захороненням» сміття у різних громадах нашого регіону – дуже схожа. Окрім обласного центру, вирівнюється ситуація у Тульчині та Мурованих-Курилівцях. Там облаштували нові полігони. Показово справляється із цим питанням Іллінці», - зауважує Юрій Іванович.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар