Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 січня 2021
-7,9 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
На Вінниччині лісівники вирощують у вольєрах молодняк дикого кабана, муфлона та лані
23 липня 2020, 15:48
На Вінниччині лісівники вирощують у вольєрах молодняк дикого кабана, муфлона та лані

На Вінниччині лісівники розводять тварин у середовищі, найбільш близькому до природного. У 10-ти лісгоспах впроваджують методику вольєрного господарство. Там вирощують молодняк дикого кабана, муфлона і лані європейської.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

«Лісівники Вінниччини активно борються з браконьєрством, виховують у мисливців культуру полювання. І саме завдяки системі вольєрів для напіввільного утримання мисливських тварин, збільшується чисельність та видове різноманіття мисливської фауни», – каже начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар.

ДП «Дашівське дослідне лісомисливське господарство» спеціалізується у всіх питаннях ведення мисливського господарства, у тому числі створення вольєрів для напіввільного утримання мисливських тварин. Саме тут у 2011 році побудовано перший такий вольєр площею 200 гектарів, на території якого утримують поголів’я кабана. Усього у господарстві є три вольєри. У 2014 році споруджено вольєр площею 56 гектарів – у ньому на даний момент мешкають лані та муфлони. Цього року кількість лані європейської разом із молодняком становить 40 голів і стільки ж – муфлонів із малюками. І у 2016 році споруджено вольєр площею 140 гектарів, де теж розводять кабана. За даними обліку тварин 2020 року, у лісових угіддях Дашівського ДЛМГ числиться 275 голів кабана. Для тварин створені комфортні умови, налагоджено професійний догляд і охорону, тому поголів’я тварин зростає.

Вольєри для напіввільного утримання диких тварин – це обгороджені ділянки природних угідь для перебування тварин у штучно створених умовах. Там звірі живляться переважно природними кормами, також тварин підгодовують кукурудзою, зерновими відходами, для ланей та муфлонів, крім того, завозять сіно і гіллячковий корм.

Для підгодівлі мешканців вольєрів лісівники заготовляють власними силами корми, закуповують сіль для солонців, облаштовують водопої. Догляд за тваринами здійснюється кваліфікованими спеціалістами.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар