Обласна рада визначила умови, за яких воно має бути проведено.
10 червня в режимі онлайн в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації відбулася нарада з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад.
Зокрема, усіх працівників, залучених до проведення зовнішнього оцінювання, зобов'яжуть пройти повне обстеження та здати тести на COVID-19. Освітні заклади отримати відповідний дозвіл від Держпродспоживслужби (вона вимагає ще й аналіз води), здійснити генеральне прибирання закладу і лише за наявності дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту, з дотриманням карантинної дистанції для учнів – можна надавати освітні послуги.
ЗНО обов'язково відбудеться. Вже визначено 64 пункти проведення. Вказано, що між учасниками оцінювання має дотримуватись обов'язкова дистанція, а в аудиторіях дозволяється одночасне перебування не більше 15 людей.
Додати коментар