Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині фермер створив з деталей від сільгосптехніки велетенський «Меч примирення».
26 травня 2021, 15:08
На Вінниччині фермер створив з деталей від сільгосптехніки велетенський «Меч примирення».

45-річний Олександр Копанов з села Висока Гребля, що на Вінниччині, з металевих деталей від сільгосптехніки, створив велетенський меч. Ним прикрасив в’їзд до населеного пункту. Прототип знаряддя символізує собою відмову від насильства та заклик до миру. Адже клинок міцно вмонтований у великий камінь.

«У багатьох країнах світу здавна вважалося, що меч у камені символізує відмову від насильства. Останні шість років у мене з’явилося хобі, я роблюіз заліза всілякі металеві скульптури. Так, як я фермер, і у мене є сільгосптехніка, залишається чимало використаних деталей. Здебільшого, вони непридатні до здачі на металолом. Якось виникла ідея зробити дружині сюрприз. І я змайстрував їй кобру. Звісно, жартома. Але, відтоді захопився цією тематикою», - розповідає Олександр.

Меч проти насилля фермер вирішив створити у знак того, щоб люди між собою не сварилися.

«А також, подібна тематика символізує завершення війни. Про те, що Україна восьмий рік боронить свою територію від військової агресії, й нагадувати немає сенсу. Мені, як і мільйонам людей, хочеться скорішого миру. Тому, коли я робив цей меч, я думав та мріяв саме про мир», - пояснює майстер.

Для створення своєї металевої скульптури Олександр використав деталі від тракторів, комбайнів, культиваторів.

«Заввишки він вийшов у мій зріст. А це 170 сантиметрів. Основу оснастив світло-відбиваючою стрічкою, тому вночі він світиться. Для краси додав на руків’я золотої фарби. Встановили скульптуру, яка важить близько 100 кілограмів, на роздоріжжі при в’їзді до села. Неподалік знаку: «Я люблю Високу Греблю». Камінь також спеціально завозили з місцевого яру та встановлювали з місцевими жителями», - продовжує Олександр.

Олександр Копанов нам також зауважив, що планує створити у селі парк металевих скульптур. Що саме це буде, поки тримає у секреті.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар