Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині до роковин аварії на ЧАЕС вийде книга, висадять дерева та проведуть мітинг – реквієм
26 березня 2021, 14:25
На Вінниччині до роковин аварії на ЧАЕС вийде книга, висадять дерева та проведуть мітинг – реквієм

Стало відомо, які заходи заплановані у 2021 році до 35-x роковин аварії на ЧАЕС на обласному та місцевому рівнях.

У 2021 році в області проведуть низку соціальних, культурних, мистецьких, освітніх, науково-просвітницьких заходів, серед яких – презентація книги М. Ястремського, виданої коштом обласного бюджету, «Шлях у 25 років» про діяльність Вінницької міської організації «Союз Чорнобиль України» та видання буклету до 35-х роковин Чорнобильської трагедії «Пам’ять моя, Чорнобиль».

Ще однією новацією серед заходів, присвячених до 35-х роковин аварії на ЧАЕС, стане пам’ятна посадка лісу, що відбуватиметься в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Заступниця голови ОДА Вінниччини Наталя Заболотна зазначила, що підготовка до відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи в області  вже розпочата. Заходи із вшанування пам’яті учасників ліквідації аварії на ЧАЕС відбудуться 25-26 квітня.

«Зокрема, планується провести мітинг-реквієм та покладання квітів і вінків до пам’ятника жертвам чорнобильської катастрофи. Разом з тим, 26 квітня відбудеться церемонія погашення пам’ятної поштової марки присвяченої 35 роковинам трагедії на ЧАЕС»

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар