Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині 80-річний незрячий селянин самостійно веде господарство та пече хліб
11 лютого 2022, 11:33
На Вінниччині 80-річний незрячий селянин самостійно веде господарство та пече хліб

У селі Демидівка Тростянецької громади на Вінниччині, живе 80-річний Віктор Бойко. Близько 30 років тому, через травму голови, він осліп. І вже давно живе сам. Але, чоловік навчився самотужки вести господарство. Набирає воду з криниці. Та найголовніше - готує їсти. Місцеві жителі кажуть, особливо добрим у Віктора Арсеновича вдається хліб. Такий самий, з круглих форм, як пекли у давнину.

«Знаєте, хліб такий смачнючий, бо спечений з душею. За яким саме рецептом Віктор Арсенович його готує, принаймні зі мною, він не поділився», - розповідає староста села Василь Грабар.

Як розповідає пан Василь, зір односелець втратив під час нещасного випадку.

«Впав з черешні, і це так травма дала на зір. Потім, осліпла його дружина, у неї підскочив цукор. Навіть ногу довелося відрізати. Так вони вдвох і вчилися жити по-новому. А коли жінки не стало, Віктор Арсенович веде все господарство самостійно. Діти є, але живуть в іншому місті», - продовжує сільський староста.

Не зважаючи на свою ваду зору, пенсіонер не лише встигає глядіти своє господарство, та й активний у соціальному житті села.

«Віктор Арсенович дуже товариський. Душа компанії. Веселий та любить посмішити людей. Особливо вдало від нього звучать анекдоти про молодиць», - посміхається Василь Грабар.

Місцеві жителі також зауважують, що пишаються таким сусідом. Окрім того, що веселий та гарний господар, ще й майстер на всі руки. Аби було зручніше рухатися двором, кругом змайстрував поручні.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар