Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,5 °C
ясно

Новини

Вінниця
На території заповідника «Буша» в Ямпільському районі відбувся мистецький пленер «Арт-драбина».
08 вересня 2020, 13:55
На території заповідника «Буша» в Ямпільському районі відбувся мистецький пленер «Арт-драбина».

Впродовж 3-6 вересня на базі державного історико-культурного заповідника «Буша» (с. Буша Ямпільського району Вінницької області) тривав інноваційний мистецький пленер «Арт-драбина». На реалізацію цього проекту надали фінансову допомогу за рахунок обласного бюджету. В цьогорічному пленері участь взяли не лише художники Вінниччини, але й митці з Києва.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Як йдеться в повідомленні, проект «Арт-драбина» громадської організації «Вінницька міська дитячо-молодіжна громадська організація «Центр «Барви України»» став одним з 23-х переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання або реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів обласного бюджету.

 

 

«Особливість цьогорічного пленеру у тому, що участь у ньому взяли не лише вінницькі художники, але й митці з Києва. Окрім того, до процесу активно долучилися юні художники центру «Барви України», які у повній мірі мали можливість перейняти досвід у старших колег», – зазначила голова Вінницької міської дитячо-молодіжної громадської організації «Центр «Барви України»», керівниця проекту Світлана Телець.

Новостворені роботи художників поповнили мистецький фонд Бушанського музею.

В облдержадміністрації зазначають, що Вінницька міська дитячо-молодіжна громадська організація «Центр «Барви України»» має значний досвід щодо реалізації на території Вінниччини різноманітних інноваційних мистецьких проектів.

Проекти центру сприяють розвитку сучасного українського мистецтва, національної культури та творчих особистостей, підтримці та популяризація народного мистецтва не лише у Вінницькій області, але й Україні в цілому.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар