Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
11 листопада 2019
8,1 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
На пляжах Вінниці вода не відповідає нормам для купання
28 червня 2019, 17:24

У червні фахівці "Вінницького обласного лабораторного центру" перевірили якість води річки Південний Буг в місцях масового відпочинку людей. За результатами дослідження, вода на трьох пляжах міста та Вишенському озері не відповідають санітарним нормам. У цих місцях встановлені спеціальні таблички, які інформують про заборону купання.

Про це повідомляється на сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

За результатами лабораторних досліджень, наданих Державною установою "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", в червні поточного року встановлена невідповідність якості води річки Південний Буг в місцях купання людей на пляжах містам та на Вишенському озері по різним мікробіологічним показникам.

На усіх трьох пляжах Вінниці перевищено індекс лактозопозитивної кишкової палички, ентерококу. Виявлені яйця аскарид у водоймах на пляжах "Гонти" та Вишенському озері.

Вміст залишкової кількості пестицидів у грунті на пляжах не перевищує допустимі рівні.

Беручи до уваги незадовільну якість води, з метою недопущення виникнення інфекційних захворювань та погіршення стану здоров'я населення, купатись на пляжах "Гонти", "Хімік", "Центральний" не дозволяється. На територіях вказаних зон відпочинку, а також на Вишенському озері наявні таблички із написом "КУПАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО".

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар