Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 травня 2021
13,1 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
На Кубку України з художньої гімнастики вінничанки посіли 12 місце
16 березня 2021, 15:49
На Кубку України з художньої гімнастики вінничанки посіли 12 місце

У місті Дніпрі пройшов Кубок України з художньої гімнастики. Вінниччину представляли дві команди. Незважаючи на те, що вінничанкам не вдалося посісти призове місце, їх виступ був значно кращий, ніж у минулі роки.

Цьогоріч збірна Вінниччини посіла 12 місце, тоді як раніше команда могла займати навіть передостаннє місце – 25 з 26. Наразі художня гімнастика представлена лише в міській ДЮСШ №1.Одною з найважливіших проблем розвитку цього напрямку в області є те, що для художньої гімнастики потрібні відповідні умови – це, перш за все, висота стелі. Єдиний зал, який діючий і відповідає цій нормі, знаходиться в головному управлінні Нацполіції, де вінничанки мають змогу тричі на тиждень тренуватися.

 «Підготовка займала дуже багато часу та сил, як для тренерів, так і для гімнасток, та ще й ускладнювалась відсутністю залу з високою стелею та постійним доступом до нього. Особливість групових вправ в тому, що тут один за всіх і всі за одного», – каже головний тренер збірної команди області, Юлія Заплішна.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар