Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
10,9 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
НА 78-МУ РОЦІ ЖИТТЯ ПЕРЕСТАЛО БИТИСЬ СЕРЦЕ КОЛИШНЬОГО РЕДАКТОРА ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ГАЗЕТИ «ЖИТТЄВІ ОБРІЇ» ПАВЛА ОКОЛОДЬКА
03 лютого 2021, 15:49
НА 78-МУ РОЦІ ЖИТТЯ ПЕРЕСТАЛО БИТИСЬ СЕРЦЕ КОЛИШНЬОГО РЕДАКТОРА ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ГАЗЕТИ «ЖИТТЄВІ ОБРІЇ» ПАВЛА ОКОЛОДЬКА

Сьогодні, 2 лютого, не стало колишнього редактора хмільницької газети «Життєві обрії» Павла Околодька. На 78-му році життя перестало битись його серце.

Понад 50 років він присвятив праці на важкій журналістській ниві. Певний час був кореспондентом в колишній літинській газеті «Радянське життя», згодом - відповідальним секретарем у газеті «Червоний прапор», понад 20 років очолював редакцію газети «Життєві обрії».

Під його керівництвом газета змінювалась, розвивалась, ставала кращою, але ніколи не зраджувала своїм принципам служити правді, добру і справедливості. Йому вдалося створити професійний колектив, вивести газету на новий сучасний рівень.

Понад півстоліття Павло Андрійович висвітлював життя простих трударів, які своєю працею, розбудовували та звеличували район і місто, переймався їх проблемами, відстоював їх права і творив разом з ними історію рідної Хмільниччини.

З-під його пера вийшло безліч матеріалів різного тематичного спрямування, порушувались проблеми і пропонувались шляхи їх вирішення. Завдяки його професійним настановам та батьківським порадам успішними стали десятки молодих журналістів, які нині працюють у різних виданнях України.

За довгий трудовий вік він став володарем Золотої медалі української журналістики, багатьох відзнак, премій, грамот і подяк різного рівня. Його любов до Батьківщини, до її людей та праця на благо України не могли залишитись непоміченими та пройти безслідно. Держава гідно оцінила його вагомий внесок у розвиток України, присвоївши звання "Заслужений журналіст України".

Світла пам'ять про цю добру людину назавжди залишиться в серцях тих, кому пощастило з ним працювати, товаришувати і спілкуватись. Царство Небесне та Вічний спокій його душі.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним та близьким Павла Андрійовича.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар