Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 серпня 2022
20,9 °C
дождь

Новини

Вінниця
На 200 балів склала національний мультипредметний тест випускниця з Луки-Мелешківської
26 липня 2022, 14:38
На 200 балів склала національний мультипредметний тест випускниця з Луки-Мелешківської

Випускниця Лука-Мелешківського ліцею Руслану Богачук отримала найвищий результат під час складання національного мультипредметного тест, який цьогоріч запровадили замість зовнішнього незалежного оцінювання. Дівчина підтвердила високий результат з математики. 

"Перші 200 балів із НМТ(ЗНО)-2022 - це МОЖЛИВО!!! З радістю вітаємо з блискучими досягненнями випускницю Лука-Мелешківського ліцею Руслану Богачук з 200-ма балами НМТ (ЗНО)-2022 з математики. Висловлюємо щиру вдячність її педагогу, Юрченко Валентині Василівні, за високу педагогічну майстерність, творчість вмінню навчати учнів та формувати успішні особистості. Ми пишаємося Вами!", - йдеться у повідомленні. 

Довідка: 

Національний мультипредметний тест - форма проведення вступного випробування на бакалаврат для здобуття вищої освіти в Україні, введена у 2022 році через повномасштабне російське вторгнення в Україну. Покликана замінити на один рік традиційні вступні випробування у форматі ЗНО.  НМТ– це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар