Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 лютого 2020
3,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
"Миронівський Хлібопродукт" почав на Вінниччині видобуток газу з пташиного гімна
11 березня 2019, 18:03

Агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" (МХП) добудував першу чергу біогазового комплексу потужністю 12 МВт на Ладижинській птахофабриці. У березні станція почне генерувати електричну енергію з біогазу.

Про це повідомив директор MHP Eko Energy Іван Тракслер на українському енергетичному форумі в четвер, зазначивши, що вийти на повну потужність першої черги планується до кінця року.

Біогаз на Ладижинській птахофабриці виробляється з курячого посліду, крім енергоресурсів в процесі спалювання отримують органічні добрива. Інвестиції в першу чергу комплексу склали близько $ 20 млн. У майбутньому потужність електростанції планується наростити до 20 МВт.

В кінці 2014 року "Миронівський хлібопродукт" побудував першу біогазову станцію на птахофабриці "Орель-Лідер" в Дніпропетровській області. Її потужність склала 5 МВт / год (еквівалентно електропостачання для 15 000 квартир і тепловому забезпеченню 1500 квартир).

Це перша в Європі біогазова станція з показником такої потужності і рівня технологій, яка працює на курячому посліді і відходах комплексу з переробки курей-бройлерів.

За даними Держенергоефективності, в Україні на кінець 2018 працювало 13 біогазових установок в сільському господарстві потужністю 28 МВт.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар