Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Ми відбудуємо Вінницький аеропорт – Олександр Домбровський
08 березня 2022, 19:08
Ми відбудуємо Вінницький аеропорт – Олександр ДомбровськийМи відбудуємо Вінницький аеропорт – Олександр Домбровський

Міський голова Вінниці у 2002-2005-х роках, голова Вінницької облдержадміністрації 2005-2010 р., народний депутат України двох скликань Олександр Домбровський вшанував пам’ять загиблих вінничан та висловив переконання, що атакований та частково зруйнований російськими ракетами «Калібр» аеропорт у Вінниці буде відновлений.

Про це він написав у соціальній мережі “Фейсбук”.

«З Нового міжнародного аеропорту Вінниці в усі куточки світу неодмінно полетять Нові Українські Літаки. В пам’ять про загиблих військових та мирних мешканців. В пам’ять про кожного Вінничанина. В пам’ять про кожного Українця. І це не Українська Мрія. Це наш, Український Обов’язок. Ми це зробимо. Бо Ми – Вінничани! Ми – «Українці!»

Олександр Домбровський переконаний у тому, що у вінницького аеропорту буде друге життя. І ми маємо всі підстави довіряти цій позиції.

Саме за керівництва Домбровського Вінницькою ОДА, після 15 річного припинення пасажирських авіаперевезень, вінницький аеропорт Гавришівка отримав друге дихання.

Так, проект з комплексного відновлення Вінницького обласного комунального підприємства “Аеропорт Вінниця” почали реалізовувати з 2005 року і завершили 2008-го. У відновлення аеровокзального комплексу було інвестовано близько 6 млн грн позабюджетних коштів. І на той час це були великі кошти. У травні 2008 року аеропорт отримав сертифікат на внутрішні авіаперевезення, у грудні того ж року було відкрито й міжнародний пункт пропуску через державний кордон в аеропорту “Вінниця”, а голова ОДА впевнено говорив про майбутні авіарейси до Туреччини та інших країн.

Підтримував вінницьке летовище Олександр Домбровський під час роботи в парламенті.

Варто зазначити, що атакований аеропорт у Гавришівці не мав військового значення. Його реконструкція, яка розпочалася минулого року, мала на меті підвищення рівня інвестиційної привабливості Вінниці та розвиток її інфраструктури. Минулого року роботи з його модернізації були профінансовані на 135 млн грн. Загальний кошторис двох черг реконструкції об’єкту мав сягнути півтора мільярда гривень.

Летовище біля Вінниці було єдиним діючим міжнародним аеропортом в радіусі 150 кілометрів. Завдяки такому розташуванню він обслуговував 10 областей та північні райони Молдови.

У рамках проєкту реконструкції Вінницького аеропорту було заплановано ремонт злітно-посадкової смуги, встановлення метеообладнання, зведення аварійно-рятувальної станції. Згідно з графіком, роботи мали бути завершені уже до кінця цього року…

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар