Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
04 грудня 2022
-2,6 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
“Move Quest” від ФРІ: у суботу у вінницькому Лісопарку влаштують командні змагання
24 червня 2021, 13:56
“Move Quest” від ФРІ: у суботу у вінницькому Лісопарку влаштують командні змагання

Вже наступної суботи, 3 липня, у вінницькому Лісопарку відбудеться “Move Quest” від Фундації регіональних ініціатив (ФРІ). Команди учасників змагатимуться у виконанні вправ на різних станціях в межах Лісопарку за результатами чого й визначать переможця квесту.

Про це повідомляється в інстаграм-сторінці ФРІ та розповів Олексій Рейпаші, голова вінницького осередку Фундації регіональних ініціатив.

Так, квест відбудеться в межах Лісопарку – на його території розташуються вісім станцій, на кожній з яких команди учасників (від 5 до 7 людей віком від 15 років) виконуватимуть різні фізичні вправи. Перехід до наступної станції відбуватиметься тільки після того, як всі члени команди виконають вправу.

Перелік вправ організатори повідомлять згодом. Як зазначив Олексій Рейпаші, на команду-переможницю чекатиме приз. Визначатимуть переможців за сумою набраних балів під час виконання вправ.

“Move Quest” стартуватиме 3 липня, об 11:00, біля дитячого майданчику в Лісопарку. Участь безкоштовна. Зареєструвати свою команду можна ТУТ.

Учасників просять не забувати про спортивну форму.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар