Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
03 серпня 2021
23,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Моргунов назвав нову дату можливого відкриття оновленого спорткомплексу на вулиці Академіка Янгеля
12 квітня 2021, 17:42
Моргунов назвав нову дату можливого відкриття оновленого спорткомплексу на вулиці Академіка Янгеля

Спорткомплекс на вулиці Академіка Янгеля, реконструкцію якого планували закінчити ще в кінці 2019 року, обіцяють відкрити до 1 вересня цього року. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради. 

Як нагадує міський голова Сергій Моргунов, спорткомплекс буде інклюзивним – там обіцяють максимально врахувати потреби людей з інвалідністю. 

"Замість занедбаного колишнього СКА вінничани матимуть повноцінний спортивний центр з басейном. Масштабна реконструкція триває з 2018 року. І 70% передбачених робіт, у тому числі найскладніших – з "реанімування" споруди, вже позаду", – повідомляє Моргунов. 

До кінця 2019 року спорткомплекс відновити не встигли, і в лютому 2020 року обіцяли, що реконструкція завершиться в липні того ж року. Але з початком пандемії коронавірусу деякі масштабні будівельні проєкти в місті довелося призупинити, але через деякий час реконструкція спорткомплексу відновилася. 

На даному етапі будівельники приступили до оздоблення чаші басейну.  Загальна площа приміщень, які мають відремонтувати, – понад 5000 кв м. 

В оновленому спорткомплексі діятимуть гімнастичний зал, зал для ігрових видів спорту,  атлетичний зал,  басейн,  зал для "сухого плавання", зона рекреації,  кімнати для тренерів, навчальні класи, санвузли, роздягальні.

У будівлі планують встановити підйомники й пандуси.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар