Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
21,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Молодь vs депутати: на Вінниччині напередодні Дня молоді розпочався обласний турнір з настільного тенісу
15 червня 2021, 15:26
Молодь vs депутати: на Вінниччині напередодні Дня молоді розпочався обласний турнір з настільного тенісу

14 червня, на Вінниччині напередодні Дня молоді розпочався обласний турнір з настільного тенісу серед депутатів місцевих рад та молоді.

Турнір відбувся за підтримки та ініціативи Народного депутата України Ірини Борзової, Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, Голови ОДА Сергія Борзова та Федерації настільного тенісу у Вінницькій області.

Змагання відбувались у залі СК «Здоров‘я», збудованого в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Молодь проти депутатів – рідкісне протистояння. Насправді, спорт об’єднує! Настільний теніс по праву вважається однією з найбільш популярних спортивних ігор у світі і це справді так. У нього із задоволенням грають, без перебільшення, більше двох мільярдів людей. В Україні ця гра теж широко пропагується і постійно розвивається, в тому числі і у Вінницькій області. Впевнена, що цей турнір стане гарною літньою традицією спортивної зустрічі депутатів з молоддю», – висловила переконання Наталя Заболотна.

Участь взяли 41 учасник з різних громад Вінницького району, серед яких 11 депутатів. Головний суддя змагань – президент федерації настільного тенісу у Вінницькій області Сергій Лімонов. Депутати спробували свої сили, граючи з молоддю, згідно жеребкування. Молодь перемогла!

Переможцями стали:

  • Парнивода Ілля – переможець турніру, представник Вінницької ТГ.
  • Фурман Олег – в запеклій грі здобув срібло, представник Іллінецької ТГ.
  • Беланчик Дмитро – здобув бронзову винагороду, представник Гніванської ТГ.

Фінальна гра відбудеться у СК «Здоров'я» 25 червня.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар