Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2020
10,8 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Мода в джунглях: у Вінниці відбудеться KIDS FASHION SHOW
26 лютого 2019, 13:42

17 березня о 17:00 СК «Нокаут» відбудеться дитячий показ мод KIDS FASHION SHOW, спеціально для якого клуб перетвориться на джунглі.

Вперше показ KIDS FASHION SHOW відбувся в жовтні 2017 року. Тоді свої колекції одягу презентували 11 дизайнерів з усієї України. На подіум вийшло близько 100 дітей. Показ колекцій весна/літо відбувся в березні 2018 року. Втретє дійство об’єднало в одному шоу дитячі колекції сезону осінь-зима 18/19 від восьми українських дизайнерів та двох всесвітньо відомих брендів.

Однією з найбільших особливостей цьогорічного KIDS FASHION SHOW є те, що захід виходить на всеукраїнський рівень. І цього разу до Вінниці завітають діти з інших міст України, яким вдалося пройти онлайн-кастинг та стати учасниками показу. На подіумі дефілюватимуть маленькі моделі з Києва, Одеси, Хмельницького, Миколаєва, Коломиї, Черкас, Запоріжжя, Дніпра та Вінницької області.  А дефілюватимуть вони в “джунглях”.

– Джунглі – вічнозелені тропічні ліси з величезною кількістю різноманітних звірів та рослин, це яскраві фарби, звуки. Все це ми будемо намагатись відтворити на показі. Максимально будемо намагатись занурити людей в цю атмосферу. Наше шоу – це в першу чергу атмосфера та декорації, – розповідає організаторка показу Ярослава Позднякова.

Спеціально для заходу змонтують подіум завдовжки 20 метрів, який стане центром всієї локації. Окрім відповідних декорацій та інших тематичних атрибутів джунглів, колекції окремих дизайнерів  теж відповідатимуть заданій стилістиці, адже вони створюють їх спеціально для показу.

Щодо місцевих дизайнерів, то на маленьких моделях можна буде побачити одяг від Олександра Очеретного, Катерини Лукашик, Світлани Теренчук, брендів Utmost, Party Kids та Mayoral. Презентуватимуть свої новинки й гості зі столиці – бренди H.N.A_dress, Ferlioni, Like my mom, Leggero Pennino та Little Baby, а також глядачі зможуть побачити нові дитячі колекції від одеського бренду CandyKid та бренду VivaVictoria з Харкова.

Дізнатися деталі та придбати запрошення на показ можна за телефоном 097-977-71-97. Квитки від 100 до 350 гривень.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар