Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2021
9,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов дав доручення заборонити діяльність усіх "батьківських комітетів" і будь-яких видів фінансування від батьків учнів.
19 червня 2020, 11:29
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов дав доручення заборонити діяльність усіх "батьківських комітетів" і будь-яких видів фінансування від батьків учнів.

" Діяльність батьківських комітетів заборонене законодавством. Обурення не має меж, коли навчальний процес зупинений, в закладах освіти карантин, а батькам приходять повідомлення про необхідність надати кошти "на потреби", "на ремонти" !!! В бюджеті міста достатньо коштів щоб забезпечити навчальний процес на 100 % від туалетного паперу до капітального ремонту класів і усіх приміщеннь !
Усі причетні до фінансових махінацій в закладах освіти міста мають бути притягнуті до відповідальності і звільненні.
Досить спекулювати на дітях ! Прошу батьків повідомляти про усі випадки вимагання коштів в закладах освіти і дошкільного виховання на гарячу лінію міської ради : "Цілодобова варта" : 15-60, 0-800-601560, 65-15-60, 59-50-39, 60-15-60 " - заявив міський голова.

Фото та відео
Коментарі: 19
Додати коментар
Светлана
30 вересня 15:45
Ніхто на це не дивиться, як вимагали так і вимагають. 29 школа
Олександр
23 вересня 08:39
Політично Інформувати Загал Демократичних Елементів Товариства - перед виборами це нормально. Я це цілком підтримую. Але де механізм забезпечення навчального процесу? Заявки які подають школи - не виконуються. Говорять, немає коштів - працюйте з батьками. Замкнутий круг .
таня
17 вересня 20:53
писати і реальність різні речі. Навіть в період карантину з батьків збирали кошти. до першого вересня також. загадковий шлях грошей. в просторах інтернету пишуть гроші е. Адміністрація говорить грошей не має. вчителі і ті які не мають класного керівництва все купляють за свох гроші. диву дивуюсь як психологи працюють, якщо підготувати тренінг до одного класу коштує чверть зарплати психолога, а тренінги необхідно з кожним класом провести. І де бере бумагу та папки соц педагог при зарплаті не завжди навіть мінімалку заплотять. Де беруть кошти батьки якщо побори інколи сягають пів мінімалки .

Додати коментар