Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 вересня 2020
20,9 °C
ясно

Новини

Вінниця
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов дав доручення заборонити діяльність усіх "батьківських комітетів" і будь-яких видів фінансування від батьків учнів.
19 червня 2020, 11:29

" Діяльність батьківських комітетів заборонене законодавством. Обурення не має меж, коли навчальний процес зупинений, в закладах освіти карантин, а батькам приходять повідомлення про необхідність надати кошти "на потреби", "на ремонти" !!! В бюджеті міста достатньо коштів щоб забезпечити навчальний процес на 100 % від туалетного паперу до капітального ремонту класів і усіх приміщеннь !
Усі причетні до фінансових махінацій в закладах освіти міста мають бути притягнуті до відповідальності і звільненні.
Досить спекулювати на дітях ! Прошу батьків повідомляти про усі випадки вимагання коштів в закладах освіти і дошкільного виховання на гарячу лінію міської ради : "Цілодобова варта" : 15-60, 0-800-601560, 65-15-60, 59-50-39, 60-15-60 " - заявив міський голова.

Фото та відео
Коментарі: 8
Додати коментар
Ольга
20 липня 10:20
Потрібно нагадувати вчителям і керівництву що гроші вони просити мають у держави а не у батьків, так як вони звикли. А то економлять свій бюджет за наші кошти, а собі премії отримують, то чому б ні? так зручно, зручно сказати шо не дають, коли по суті вони цим і не займаються, а навіщо якщо є батьки, а якщо батьки не дають починається тероризм дітей і так всюди, типу ви ж безкоштовно навчаєтесь, а що ті батьки податки платять то не рахується, вже давно пора припинити ці побори!
Людмила
30 червня 11:53
Розсмішили. Ніхто не дивится на заборону. Кажуть прямо коштів в школі на ремонт класу немає .. Будь- ласка здавайте грошики. У мене два школяра, і як хочеш так і викручуйся.
Ірина
28 червня 16:51
Просимо допомогти з ремонтом підлоги в класні кімнаті.

Додати коментар