Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 лютого 2023
-3,4 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
“МІЦНІ ЗНАННЯ У СУЧАСНОМУ СВІТІ – ЦЕ ГАРАНТІЯ УСПІХУ!”- ПРИВІТАННЯ ВЯЧЕСЛАВА СОКОЛОВОГО З ДНЕМ ЗНАНЬ
01 вересня 2022, 12:42
“МІЦНІ ЗНАННЯ У СУЧАСНОМУ СВІТІ – ЦЕ ГАРАНТІЯ УСПІХУ!”- ПРИВІТАННЯ ВЯЧЕСЛАВА СОКОЛОВОГО З ДНЕМ ЗНАНЬ

Перше вересня. День знань. Цього року він інакший: для учнів, для вчителів, для усіх нас. Знаю, що для багатьох батьків, особливо першокласників, було мрією відвідати разом зі своїми дітьми урочисту лінійку, почути перший дзвоник, побажати своїм школярикам з радістю отримувати нові знання. Сказати: учітеся, читайте, і чужого научайтеся, і свого не цурайтеся.

Однак реалії інші. Цьогоріч наші діти будуть навчатися під звуки сирен, нові знання отримувати в укриттях… Хтось буде навчатися онлайн, хтось – за партами. Знаю, ми справимося і з цим викликом! Адже сьогодні, як ніколи, зрозуміла важливість навчання. Міцні знання у сучасному світі – це гарантія успіху. А відбудова України обов’язково потребуватиме золотих рук і розумних голів!

Водночас є уроки, які ми вже засвоїли. Україна – це рідна земля, яку ми усі будемо захищати. Друзі поважають твій вибір і не приходять до тебе додому зі зброєю. Хто не знає історію, приречений на її повторення. Наші Збройні Сили – це наші герої і надійний захист. Українці – нація переможців!

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар