Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 вересня 2021
7,2 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Мер Сергій Моргунов презентував “Укрзалізниці” проекти для співпраці
25 березня 2021, 14:29
Мер Сергій Моргунов презентував “Укрзалізниці” проекти для співпраці

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Сергія Моргунова з керівництвом “Південно-Західної залізниці”. На якій виконавчому директору підприємства презентували проекти для співпраці.

Представники міської влади представили плани по реконструкції Привокзальної площі, будівництву мосту через колії на Тяжилів та створенню “сухого порту” на території міста.

Як повідомив пан Моргунов:

Проектне бачення оновлення Привокзальної площі ми розробили спільно зі швейцарськими експертами та партнерами з GIZ. Наша мета – максимально наблизити до вокзалу громадський транспорт, а саму площу зробити безбар’єрною та комфортною. Це має бути сучасний транспортний хаб з критими платформами, освітленням та інформаційними табло про прибуття потягів. Реалізація цього проєкту може стати прикладом для трансформації вокзальних площ по всій країні.

Крім того, політик зауважив, що для будівництва мосту – теж необхідна участь “Укрзалізниці” з якою вирішуватимуть юридичні та земельні питання.

Також мер додав, що проєкти, про які сьогодні говорили на зустрічі, – потребують часу і значних капіталовкладень. І для нас надзвичайно важливо налагодити конструктивний діалог з державною компанією «Укрзалізниці» та об’єднати зусилля задля подальшого розвитку.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар