Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Майже 40 добровольчих загонів діятимуть у громадах Вінниччини
13 березня 2022, 17:53
Майже 40 добровольчих загонів діятимуть у громадах ВінниччиниМайже 40 добровольчих загонів діятимуть у громадах Вінниччини

У Вінницькій області створюють додаткові добровольчі формування для охорони та оборони територіальних громад. Наразі у більшість населених пунктів вже неможливо безперешкодно заїхати немісцевим на незнайомому транспорті — їх обов’язково зупинять та перевірять. Свої села добровольці пильнують дуже серйозно.

За словами голови Вінницької обласної ради В’ячеслава Соколового, на сьогодні на Вінниччині вже створено 22 добровольчі формування територіальних громад. У процесі — формування ще 15.

— Відповідні заявки та списки до обласної військової адміністрації подають голови територіальних громад, — говорить В’ячеслав Соколовий. — Отже, жителі сіл, селищ та міст Вінниччини, які виявили бажання охороняти територію своїх населених пунктів та забезпечувати там правопорядок, мають звернутись до голів громад з ініціативою створення добровольчих формувань і списками його учасників.

Також В’ячеслав Соколовий нагадує, що громади просять не зволікати із цим, адже кожен командир добровольчого формування має пройти спецперевірку. На це потрібен певний час, а його наразі обмаль.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар