Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
30,7 °C
дождь

Новини

Вінниця
Мандрівник Євген Синельников шукав у Вінниці крафтові виробництва
10 грудня 2021, 12:08
Мандрівник Євген Синельников шукав у Вінниці крафтові виробництва

Ведучий Євген Синельников завітав до Вінниці з новим шоу. Проєкт "Крафтові мандри" розповідає про невеликі виробництва з потенціалом. У місті над Бугом виявилося чимало винахідливих людей, які змогли перетворити власне захоплення в прибутковий бізнес. 

Прем’єра випуску відбулася 9 грудня.  

“Сьогодні ми у Вінниці! Що вам відомо про Вінницю, окрім танцюючих фонтанів, кондитерської фабрики і місцевого гондольєра? Сьогодні ми покажемо Вінницю, яка не схожа на інші, але водночас зберігає традиції. Чому крафтярі самі залюбки переїжджають у це місто?”, - йдеться у описі. 

Зазвичай, у шоу йдеться про карафтярів області, але у Вінниці їх виявилося стільки, що команда проєкту вирішила підготувати окремий “міський” випуск. 

Першим Євгеній познайомився з MA TSU, який після завершення музичної кар’єри почав виробляти настінний декор. Витвори вінничанин продає замовникам у США.

А ось Геннадій та  Максим з “Бюро Краска” розпочали бізнес із виготовлення дизайнерських меблів, які сьогодні активно закуповують власники кав’ярень та кафе. Підприємці переконують, що їхні стіьці та крісла значно зручніші від заводських. 

Вінничанка Анастасія дивувала мандрівника власними авторськими ляльками, які мають містичні історії. Роботи майстрині купують як в Україні, так і Австралії, Японії, Швеції, США та інших країнах. Дівчина розповідає, що за кордоном більше цінують хендмейд, тому орієнтуються саме на міжнародних клієнтів. 

Також у Вінниці команда шоу знайшла підприємців, які заробляють на продажі сушених фруктів, кераміці та виробах зі шкіри, а також побували на Немирівській європейській фермі. 

Детальніше дивіться у сюжеті:

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар