Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 серпня 2019
18,3 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
LVL80 marketing conference
04 червня 2019, 11:17

Дата: 11 червня

Місце:  Молодіжний центр «Квадрат» (вул. Театральна, 15)

 

А чи замислювались ви, яка сфера діяльності людини зараз розвивається найшвидше? Якщо на думку нічого не спало, ми допоможемо. Це digital-сфера, адже вона тісно пов’язана з розвитком технологій.

 

Важливим відгалуженням сфери digital є інтернет-маркетинг. Ми все рідше ходимо до кінотеатрів та магазинів, віддаючи перевагу перегляду фільмів і шопінгу в інтернеті. Тепер жоден бізнес не здатен досягти успіху без правильної стратегії просування в мережі.

 

Але ж як бути, коли маркетологам не викладають інтернет-маркетинг в університетах? Чи, навіть якщо викладають, то вже наступного семестру вивчена інформація стає застарілою.

 

Є лише один вихід. Необхідно постійно слідкувати за трендами цієї сфери, проходити курси, відвідувати тренінги та конференції.

 

І якщо ви хочете знати все про сучасний інтернет-маркетинг, тоді у вас є чудова нагода. Адже вже 11 червня у молодіжному центрі «Квартал» відбудеться масштабна конференція LVL80 marketing conference.

 

Вас чекає ефективний нетворкінг зі спікерами конференції та кращими маркетологами міста. Ви не тільки дізнаєтесь все про тренди інтернет-маркетингу та дієві методи залучення аудиторії, але й отримаєте практичні поради від спікерів з багаторічним досвідом роботи в digital.

 

Ви маркетолог, який хоче бути  затребуваним на сучасному ринку праці? Чи можливо ви власник бізнесу, і хочете власноруч просувати його в інтернеті?

Це не має значення. Якщо вам цікава тема інтернет-маркетингу, тоді LVL80 marketing conference створена саме для вас.

 

Дізнатися детальну інформацію та подати заявку на участь у конференції можна за цим посиланням: https://bit.ly/2KluKu8

 

До зустрічі на конференції!

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар