Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2023
-2,3 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Кубок Чемпіонів з гри Ерудит-Квартет стартував змаганнями студентських команд. Далі буде....
24 січня 2023, 19:10
Кубок Чемпіонів з гри Ерудит-Квартет стартував змаганнями студентських команд. Далі буде....
Інтелектуальний 2023-ій рік розпочався низкою проектів Міського палацу мистецв, Департаменту культури ВМР та власне Вінницька міська рада! Так вчора, 23 січня, в Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" студентські команди інтелектуалів, що представляли значущі заклади вищої освіти міста, розіграли між собою призи від міського голови в рамках Кубку Чемпіонів з гри "Ерудит-квартет".
Тримати інтригу до останніх запитань і нав'язати боротьбу переможцям спромоглися студенти Вінницький національний технічний університет, але зупинились на четвертій сходинці. Трійку лідерів відкривають представники Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, що поступились володарям другого місця Донецький національний університет імені Василя Cтуса лише за додатковими показниками. Перемогу ж, для когось неочікувано, але не для самих переможців, котрі планомірно щороку додавали в потужності, святкували студенти Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ!
Всі призери отримали корисні аксесуари до комп'ютерної техніки від міського голови та разом подякували ЗСУ за можливість інтелектуально зростати і змагатися в такі непрості часи. А вже зовсім скоро їх прикладу послідують і інші категорії учасників інтелектуальних змагань - молодші і старші. Слідкуйте за афішами заходів на наших сторінках і на сайті https://zoria.vmr.gov.ua/
 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар